Hassas ciltler için Dermalogica

Dermalogica Super Sensitive Face Block SPF30 ile en hassas ciltler koruma altında.

 

Hassas ciltler için Dermalogica
Yayın Tarihi: 28.06.2010 17:06:00

Dermalogica’nın “Akıllı kapsül” (UV Smart Booster) teknolojisiyle geliştirdiği Super Sensitive Face Block SPF 30, cildi güneşin zararlı ışınlarına ve serbest radikallere karşı koruyor. Özel formülü sayesinde en hassas ciltlerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor.  

UV Akıllı Kapsül Teknolojisi (UV Smart Booster) sayesinde, güneş koruyucuları içindeki antioksidan özellikli C ve E vitaminleri, onlara en çok ihtiyaç duyulan ana kadar saklanıp, UV ışınlarına maruz kalındığında cilt yüzeyinde aktif hale geliyorlar. Böylece güneş ışığına maruz kalındığı andan itibaren maksimum koruma sağlanıyor. 

Super Sensitive FaceBlock SPF30 da Dermalogica’nın UV Akıllı Kapsül Teknolojisi (UV Smart Booster) içeren ürünlerinden biri. Yüksek SPF’li ürünlerde bulunan kimyasal içerikler ve güneş koruyucu maddeler hassas ciltleri tahriş edebiliyor. Dermalogica’nın UV Akıllı Kapsül Teknolojisi ile geliştirilmiş Gün Işığından Korunma Sistemi ürünleri bu aktif bileşenlerden daha az içererek yüksek güneş koruması sağlayabiliyor. Böylece en hassas ciltler bile hiçbir yan etki yaşamadan güvenle güneşten korunabiliyor.  

Super Sensitive FaceBlock SPF30’un içeriğindeki doğal mineral UV blokları TitanyumDioksit ve Çinkooksit ile cilde renk vermeden cilt üzerinde bir koruma kalkanı yaratıyor. Bu sayede güneşe çıkmadan hemen önce sürülse bile tam ve etkili koruma sağlıyor. İçeriğindeki Lavanta, Yeşil Çay ve Meyankökü ile hassas ciltlerde oluşan kızarıklık, kaşıntı gibi reaksiyonları yatıştırıyor. Super Sensitive FaceBlock SPF30 6 aydan büyük bebekler ve çocuklar için de ideal bir güneş koruması sağlıyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X