Hayatın Dalgalarına Karşı Wave Alyans Yüzükler

Modern mücevher tasarımına damgasını vuran Padme Designs, Wave koleksiyonunda yer alan dalga alyans yüzükler ile hayatta değiştirilemeyecek şeyleri kabullenmeyi hatırlatıyor. Doğallığı yansıtan ve asimetrik çizgilere sahip olan yüzükler, nişan ve evlilik düşünenler için farklı bir alternatif olarak öne çıkıyor.

 

 

Hayatın Dalgalarına Karşı Wave Alyans Yüzükler
Yayın Tarihi: 9.04.2019 12:31:00
Lotusun içindeki mücevher mantrasından esinlenerek mücevher tasarımcısı İpek Selek Adıgüzel tarafından kurulan Padme Designs‘ın Wave koleksiyonu, dalgalı tasarımlarındaki sadelik ve zarafetle göz dolduruyor. Koleksiyonda yer alan mücevherler kullanıcısına hayatta değiştirilmesi mümkün olmayan şeyleri kabullenmeyi hatırlatıyor.
 
“Hayatta önemli olan yapabileceğimizin en iyisini yapmak“  hatırlatmasını yapan Wave koleksiyonunda bulunan dalga alyans yüzükler; beyaz altın ve pırlanta, pembe altın ve kahverengi pırlanta, pembe altın ve siyah pırlanta olmak üzere üç farklı tasarımda sunuluyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X