Her An Kusursuz Saçların Sırrı “ELSEVE”

Mevsim değişikliği ve havanın etkisi ile saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı L’Oréal Paris Elseve’in yeni üyesi Arginine Brush Proof sağlıyor. Kurutma ya da şekillendirme öncesi, ıslak ya da kuru saça uygulanan Arginine Brush Proof ile içten dışa güçlü saçlara sahip olmak mümkün!

 

 

Her An Kusursuz Saçların Sırrı “ELSEVE”
Yayın Tarihi: 10.07.2020 14:55:00
Elseve ailesinin bir diğer yeni üyesi Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı, kıvırcık, dalgalı, bukleli saçların ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor ve saçlarda 48 saat boyunca belirgin buklelerin anahtarını sunuyor. Islak saçlara ya da gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu anda kuru saçların uçlarına ve boylarına uygulanabilen Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi ise kırık uçları onararak kırık uç ve boyların güçlenmesini sağlıyor.
 
‘Mucizevi Yağ’ Amla Özlü Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı İle Daha Belirgin Bukleler…
Kıvırcık, dalgalı, bukleli saçların ihtiyaç duyduğu bakım, saç bakım uzmanı L’Oréal Paris Elseve’in özel olarak geliştirdiği ‘mucizevi yağ’ amla özlü Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı’nda saklı. Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı, tek harekette 3 etki sağlıyor. L’Oréal Paris laboratuvarlarında son teknoloji kullanılarak kıvırcık, dalgalı, bukleli saçların ihtiyacına uygun olarak geliştirilen yeni Bukle Belirginleştirici Bakım Kremi Amla Yağı ile saçınız yoğun bir şekilde besleniyor, şekil alıyor ve 48 saat boyunca belirgin buklelere sahip oluyor.
 
Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi İle Kırıklara Bye Bye…
İlk uzun saç bakım karışımı olan L’Oréal Paris Elseve Dream Long ile uzun saç artık hayal olmaktan çıkıyor. Dream Long; içeriğindeki hint yağı ile saçı derinlemesine besleyip, yumuşaklık ve parlaklık verirken vitaminler ile saçı güçlendirerek kırılmasını engelliyor. Keratin içeriğiyle saçın ana maddesi olan keratini saça geri kazandıran Dream Long, uzun saç hayalini gerçekleştiriyor. Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, kırık uçları onararak kırık uç ve boyların güçlenmesini sağlıyor. Bunların yanında özel formülü sayesinde saçı 180° ısıya kadar koruyor. Islak saçlara ya da gün içerisinde ihtiyaç duyulduğu anda kuru saçların uçlarına ve boylarına uygulanabilen Dream Long Bye-Bye Makas Saç Bakım Kremi, saçınızın son 3 cm’sini bile kurtarmanızı sağlıyor.
 
Yeni Elseve Dökülme Karşıtı Güçlendirici Bakım Kremi ile Daha Güçlü Saçlara Hazır Mısın?
Elseve Dökülme Karşıtı ailesinin en yeni üyesiDökülme Karşıtı Güçlendirici Saç Bakım Kremiile içten dışa güçlü saçlara sahip olun! Arginine proteini, biotin ve vitamin B5 ile zenginleştirilmiş bakım kremi saçınızı kökten uca koruyor ve güçlendiriyor. Ağırlaşma yapmadan, koruyucu bariyer görevi görüyor. Tarama sırasındaki koparak dökülmeleri %98.8 oranında azaltan Dökülme Karşıtı Güçlendirici Saç Bakım Kremiile koparak dökülme ve kırılmalara son! Dökülme Karşıtı Güçlendirici Saç Bakım Kremi, kurutma ya da şekillendirme öncesi, ıslak ya da kuru saça uygulanıyor. 
Her anınızda yanınızda olan L’Oréal Paris Elseve kusursuz saçların sırrını sunuyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X