Her sarışın daha da sarışın olmak ister

İçinizde bir yerlerde zaptedemediğiniz bir sarışın var ise, hiç durmayın, biraz daha sarışın olmanın tadını çıkarın!

 

 

Her sarışın daha da sarışın olmak ister
Yayın Tarihi: 1.06.2010 13:30:00

Saçları bir sarışının en değerli hazinesi. Hiçbir sarışın, sarışınlığa doymaz, güneşin saçlarında yarattığı aydınlatıcı etkiden vazgeçemez. Dünyada saç renklerine özel ilk bakım serisini geliştiren John Frieda sarının bir saç renginden çok daha fazlası olduğunu Go Blonder Serisi ile bir kez daha kanıtlıyor.

John Frieda Collection Go Blonder Lightening Shampoo and Conditioner - Sarı Saçlara Güneş Işıltısı İçin Şampuan ve Saç Bakım Kremi doğal, boyalı veya gölgeli sarı saçların rengini hafifçe aydınlatmaya yardımcı oluyor. Narenciye Özü ve Papatya ile oluşturulan formül, saçın kütikül tabakasını sıkılaştırarak ve saçın en iç tabakasını güçlendirerek saçınızın daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor, saçlarınızın sanki güneş ışığına maruz kalmış ve aydınlanmış gibi bir görüntüye kavuşmasını sağlıyor.  

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X