Hermes Eau Claire des Merveilles

Eau Claire des Merveilles- Eau Perfume Hermes harikalar diyarından bir peri masalı yaşatıyor.

 

 

Hermes Eau Claire des Merveilles
Yayın Tarihi: 21.09.2010 11:06:00

Hermes dünyası rüyaların merkezi, size hayatı şiirsel bir yönden ele almayı öğretir… Hermes dünyasında; rüya gibi bir yolculuk sonrasında hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor... Ayaklarınız yerde başınız yıldızlarda… Nasıl mı?

Hermes sizi yeni bir peri masalını keşfetmeye çağırıyor; Eau Claire des Merveilles.  Şeffaflık, saflık ve ışık zerreleri ile dans Hermes’in harikalar diyarının yeni masalını oluşturuyor.

Eau Claire des Merveilles soğuk ve pamuksu dokunuşun kontrastını ifade ediyor.

Eau Claire des Merveilles’in pudra, odunsu amber ve ferah parıldayan, şefkatli notaları incelik ve saflığın buluştuğu bir parfümü oluşturuyor.

Eau Claire des Merveilles büyüteç camıyla bizi tılsımlı dünyasına davet ediyor. Eğlenceli şişesiyle Eau Claire des Merveilles bir büyüteç camı şişesi ile bir sola bir sağa yatıyor ve içinizdeki muzur çocuğu harekete geçiriyor. Şişesini sadelik ve zariflik içinde koruyan kutusu yıldız kümelerinin yeryüzündeki halini temsil ediyor.

Sizde yıldızlar yağdıran harikalar diyarınızı Eau Claire des Merveilles ile yaşayın…

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X