Heykelsi Formlara Sahip Aydınlatmalar TAGS DESIGN

Heykelsi formlara sahip aydınlatmalar tasarlayan İç Mimar Sinan Taviloğlu, yaşam alanlarına farklı bir boyut kazandırmayı hedefleyerek TAGS DESIGN markasını yaratmış. Modernist dokunuşlarla şekillenen aydınlatmalarla mekanlarda özgün efektler yaratabilirsiniz.

 

 

Heykelsi Formlara Sahip Aydınlatmalar TAGS DESIGN
Yayın Tarihi: 19.02.2020 10:22:00
TAGS Design’ın kurucusu Sinan Taviloğlu, YTÜ mimarlık mezunu annesinden ötürü dekorasyon, mimarlık, iç mimarlık üçlüsü içerisinde büyümüş. Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık bölümünü bitiren mimar, mezun olduktan sonra şıklıktan ödün vermeyen ve daha ulaşılabilir ürünler tasarlamak istemiş. Hayalini kurduğu markanın ilk adımlarını Kasım 2019’da attı.
 
Aydınlatmadan aksesuarlara
 
Abajur ve lambader tasarımıyla yola çıksa da TAGS Design çatısı altında “Screw” isminde bir de sehpa koleksiyonu yer alıyor. Puflar ve daha birçok aksesuar ve mobilya da aynı çatı altında yakında buluşacak. Sıradışı, yenilikçi ve modern tarzını tasarımlarına yansıtan Sinan Taviloğlu, gezdiği gördüğü deneyimlediği mekânlardan, şehirlerden esinlendiklerini harmanlayarak kendi tarzını oluşturmuş.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X