Hidrojenli İçme Suyu ile Yaşam Kalitenizi Artırın

Su tüketiminin yaşamımızdaki önemi ve su içme alışkanlıklarının göz ardı edilmemesi uzun bir süredir kabullendiğimiz gerçeklerden. Peki içtiğiniz suyun kalitesinden emin olmak için neler yapabilirsiniz? Bu noktada devreye hidrojenli su giriyor. İşte dair bilmeniz gerekenler!

 

 

Hidrojenli İçme Suyu ile Yaşam Kalitenizi Artırın
Yayın Tarihi: 16.02.2022 12:50:00

Hidrojenli su nedir ve faydaları nelerdir?

İçme suyunun elektrolize edilerek içindeki hidrojen moleküllerini arttırılmasıyla elde edilen içme suyu hidrojenli su olarak adlandırılıyor. Hi­drojenl­i su i­çmek, suyun vücudunuza olan faydalarını artırır, anti­oks­idan etki­ gösteri­r. Bu moleküller, yaşlanma ve sağlık sorunlarının kaynağı olan serbest radikalleri­n nötral­ize ed­ilmes­ine yardımcı olur. H­idrojenli­ su ayrıca, zararlı serbest radi­kaller­i yüksek oranda minimuma indi­rgeme özell­iği­ne sahi­pti­r.

Hidrojenli su tüketerek yaşamınızda bazı farklılıklar gözlemleyebilirsiniz. Bunların başında da yorgunluğun azalması ve enerjide artış geliyor. Ayrıca hidrojenli su, kilo vermek isteyenler için de destekleyici işlevdedir. Düzenli kullanımda cildinizdeki yaşlanma belirtilerinin azaldığını ve geciktiğini gözlemleyebilirsiniz. Hidrojenli suyun dikkate değer yararlarından biri de hafızayı güçlendirmesidir.

Bağışıklığı artırma ve böylece hastalıklara karşı direnç gösterme etkisiyle de hidrojenli su oldukça faydalıdır. Alerjik reaksiyonların baskılanmasına yardımcı olur. Diyabetin kontrol altında tutulmasında önemli bir destekleyicidir.

 

Fakir Aqua Gio ile Hidrojenli İçme Suyunuzu Üretin

Tüm bu faydalarının ardından hidrojenli içme suyunu nasıl elde edebileceğinizi düşünüyorsanız bu konuda bir numaralı yardımcınız olacak.

Hidrojenli içme suyu üreterek hayatınızı daha sağlıklı bir hale getirmeyi destekleyen , içme suyunu elektroliz ederek içindeki hidrojen moleküllerini artırıyor. Böylece hidrojen açısından zengin içme suyunuzu güvenle tüketebiliyorsunuz. Su içerisinde bulunan yabancı ve zararlı maddeleri yok ederek tüm orijinal mineralleri muhafaza etmesi ve oksijen içeriğini artırması sayesinde içme suyunuzun temizliğinden ve sağlığından şüphe duymanıza gerek kalmıyor.

Ergonomik boyutu, tek tuşla kolay kullanımı, kendi kendini temizleme özelliği ve 1600mL sürahi kapasitesi ile Fakir Aqua Gio hayatınızın önemli bir parçası olacak.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER SAĞLIK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X