HİPP Türkiye Binicilik Organizasyonları ile Farkındalık Yaratıyor

Her çocuğun içindeki potansiyeli ortaya çıkartacak The Pony Club Fest , Tulya Kurtulan Atlıspor Kulübü ve HİPP, çocuk kalbinde doğa ve hayvan sevgisini empoze etmek üzere binicilik sporunu destekleyerek keyifli bir dostluğa imza attı..

 

 

HİPP Türkiye Binicilik Organizasyonları ile Farkındalık Yaratıyor
Yayın Tarihi: 22.03.2019 13:35:00
Sağlıklı beslenme ile çocuklarımın gelişimine katkıda bulunan HiPP, sürdürülebilir binicilik organizasyonlarını Türkiye de farkındalık yaratmak çocuklarda binicilik sporunun alt yapısını oluşturmada çocuklara ulaşmayı hedefliyor. HiPP sponsorluğunda mart - haziran tarihleri arasında her ayın ikinci haftasında yapılacak etkinliklerle çocukları ve at severleri buluşturacak.
 
’ÇOCUKLARA ATLISPORUN ÖNEMİNİ ve HAYVAN SEVGİSİNİ ANLATMAK İSTEDİK’’

HİPP markasının bebek ve çocuk beslenmesinde oldukça hassas olduğunu ve çocukların zihinsel, fiziksel gelişimine katkı sağlayacak bir organizasyona katılım sebeplerini HİPP Pazarlama Müdürü Sayime Emine Arslan anlattı;

‘’HİPP markası bebek ve küçük çocuk ek gıdası üretimine kendi bebeklerini kaybettikten sonra başlıyor. Bizim için sağlıklı nesillerin yetişmesi doğru beslenmeden geçiyor. Yaşamdaki en değerli varlığımız bebeklerimiz ve çocuklarımız için en kaliteli ve doğru gıdayı üretiyoruz. Çocuklarımızı doğru beslerken sporu da hayatlarının bir parçası haline getirmek için düzenlenen, çocuklarımıza spor disiplini sevdiren doğru organizasyonlara destek olmak bizim için çok önemli  " dedi..
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X