HİPP Türkiye Çocukların Hayallerine Ortak Oluyor

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra, sanatsal faaliyetlere de katkıda bulunan HiPP Türkiye, farkındalık yaratmak amacıyla sanat dallarına destek veriyor.

 

 

HİPP Türkiye Çocukların Hayallerine Ortak Oluyor
Yayın Tarihi: 1.11.2019 11:44:00
Marev’de yapılan ‘Uçurtmanın Peşinde’ filminin galasına; Zahit Mungan’ın çocukluk hayallerini anlattığı sunumu tat katarken, Ressam İsmet Yedikardeş, Marev Kurucusu Haluk Erdem ve Mütevelli heyeti de katılım gösterdi.


Zahit Mungan projeyi şöyle özetliyor: ‘‘Eğer kanatlarımız olsaydı uçurtmalar var olmazdı. Bizler toprağa ait olduğumuz kadar göklere de aitiz. Mezopotamya’da, uçurtmalar kaybolup gitmesin diye sıkı tuttuğunuz her ip, şahmeranlara, dar sokaklara ve bin bir gece masallarına değer. Burada her çocuk, uçurtması ile beraber kendi masalını yaşar, tıpkı benim içimde uçurtmalarımla büyüyen çocuk gibi.'' ‘Uçurtmanın Peşinde’ filmi, Mardin'in tozlu topraklarını birbirine katarak uçurtmanın gölgesi altında büyüyen bir çocuğun, tüm şehri peşine takmasının hikayesidir.’’
HİPP AİLESİ’NDEN SAĞLIKTAN SPORA, EĞTİMDEN SANATA HER ALANA DESTEK!
Farkındalık yaratacak her türlü sanat, spor, eğitim ve sağlık faaliyetlerine destek veren HİPP Türkiye ekibinden Büşra Coşkunlu, ‘Uçurtmanın Peşinde’ filmi için şöyle konuştu: ‘‘Uçurtmanın Peşinde hikayesini dinlediğimizde çok etkilendik. Tüm çocukların hayal dünyasındaki bütün düşlerin gerçek olmasını diliyoruz. Böyle bir projede yer almaktan mutluluk duyuyoruz.’’. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X