HİPP Türkiye Sağlıklı Yaşamla İç İçe Olmaya Devam Ediyor

Sağlıklı beslenme ile sporun önemine katkıda bulunan HiPP, sürdürülebilir spor organizasyonlarının Türkiye de farkındalık yaratmak ve spor faaliyetlerine destek vererek katkıda bulunuyor.

 

 

HİPP Türkiye Sağlıklı Yaşamla İç İçe Olmaya Devam Ediyor
Yayın Tarihi: 18.10.2019 14:48:00
Avatar Paragliding, gelişmekte olan Türkiye turizmine pozitif katkıda bulunurken, tecrübeli oldukları yamaç paraşütü uçuşlarının sadece bir ürün olmadığını, uçuşu gerçekleştirenlerin daima hatırlayacakları bir tecrübe olacağını bilerek, insanların bu olağanüstü deneyimi en güvenli, kaliteli ve eğlenceli şekilde yaşamalarına imkan sağlamaktadır.
Avatar Paragliding, yamaç paraşütü sporunda yaklaşık 20 yıllık profesyonel tecrübeye sahip Şenol Arat ve Serdar Durna tarafından 2018 yılında, bu sporun yapıldığı dünyanın en güzel noktalarından biri olan Fethiye Ölüdeniz’de kurulmuştur.
Spor yapmak ve dengeli beslenmek, sağlıklı yaşamın önemli bir parçasıdır. HiPP Türkiye ile çeşitli spor dallarında sağlıklı yaşamı bilinçlendirmek adına spor ve sağlıklı yaşamı destekleyerek her etkinliğe organik ürünleri ile destek sağlamaya devam ediyor.
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X