Hızlı ve Öfkeli 8'den Yeni Görüntüler

Yıldız isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Fast and Furious serisi son hız devam ediyor.

 

 

Hızlı ve Öfkeli 8'den Yeni Görüntüler
Yayın Tarihi: 27.02.2017 22:48:00
Uzun süredir devam eden seri sekizinci halkasıyla birlikte farklı bir noktaya taşınıyor. Yönetmen koltuğunda F. Gary Gray‘nin oturduğu filmde bizleri yeni karakterler ve şaşırtıcı olaylar bekliyor gibi görünüyor. Hikaye Dom ve Letty‘nin balayı dönemi ile başlıyor. Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Kahramanlarımızın hayatları daha sakin bir hale bürünürken gizemli bir kadın ortaya çıkıyor. Dom onun isteklerini takip etmeye başlıyor. Ne olduğunu anlayamayan arkadaşları da onu bu durumdan kurtarmaya çalışıyor. Paylaşılan tanıtımda balayı sürecini, Cipher isimli kadının hayatlarına nasıl girdiğini ve kahramanlarımızın atıldığı yeni maceraları daha yakından görme fırsatı yakalıyoruz. Cipher, Dom’u bir şeylerle tehdit ediyor gibi görünüyor. Tabii bu tehditin ne olduğunu öğrenmek için nisan ayını beklememiz gerekiyor.
 
Heyecan uyandıran yapımın başrollerinde yine Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson‘ı görüyoruz. Onlara Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham gibi isimler eşlik ediyor. Charlize Theron ve Helen Mirren gibi iki tecrübeli oyuncu da yeni karakterlere hayat veriyor. Orijinal ismi The Fate of the Furious olan filmin 14 Nisan 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X