H&M HOME 2020 Yaz Koleksiyonu İle Cenneti Evinize Getirin

H&M HOME bu yaz cenneti evinize davet ediyor. Kum rengi, turkuaz ve koyu deniz mavisi tonlarında doğal tekstiller ve deniz kabuğu motifleri, bohem bir havayı temsil ederken, rattan ve jüt ile karışan sıcak ve çeşitli renklerde egzotik çiçek ve doğa, sakin bir şıklığa götürüyor.

 

 

H&M HOME 2020 Yaz Koleksiyonu İle Cenneti Evinize Getirin
Yayın Tarihi: 12.05.2020 14:39:00
Ürünlerin bazıları geri dönüştürülmüş polyester, organik pamuk, geri dönüştürülmüş pamuk ve geri dönüştürülmüş cam gibi sürdürülebilir malzemelerden oluşuyor. H&M HOME 2020 yaz koleksiyonu, bu yaz, mağazalar ve hm.com’da satışa sunulacak.
 
“Tasarım sürecinde okyanus yaşamı ve cennet adalarından esinlenerek, deniz ve plaj renklerinin evde nasıl şık durabileceğini düşündük, bu da koleksiyon boyunca mavi, dokunma hissi veren ve yuvarlak şekillerin vurgulanmasına yol açtı.”diyor H&M HOME Tasarım ve Kreatif Direktörü Evelina Kravaev Söderberg.


 
Evde yaz hissi için, parlak renklerde ve okyanus baskılarında minder kılıfları kullanın, bitki saksılarını en sevdiğiniz yeşilliklerle doldurun ve yere bir jüt halı döşeyin. Yemek masasında, kase veya altın tonlardaki yemek takımı ve aksesuarları deniz kabuğundan esinlenen şekillerle veya tukan ve palmiye ile süslenmiş seramiklerle servis etmeyi deneyin. Yatak odasında, batik, çizgi ve zikzak desenler bir ada hissi yaratıyor ve şehir hayatına da uygun çok yönlü plaj havlusu ve plaj çantaları var.
 
Kilit ürünler:
- Okyanusun güzelliğinden ilham alan baskılı yastık kılıfı. Bu ürün % 100’ü müşteriden alındıktan sonra geri dönüştürülmüş PET şişelerden yapıldı ve bitkisel bazlı boyalarla basıldı.
- Geri dönüştürülmüş pamuk ve sürdürülebilir kaynaklı pamuk birleşimiyle üretilen batik plaj havluları.
- Geri dönüştürülmüş camdan yapılmış yeni bir cam koleksiyonu. Normal cama kıyasla daha az enerji ile üretilen geri dönüştürülmüş cam, sürdürülebilirlikteki döngüsel sürecin güzel bir örneği.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X