House of Silk Bu Bahar Çiçek Açıyor

 

 

House of Silk Bu Bahar Çiçek Açıyor
Yayın Tarihi: 16.02.2021 11:43:00
‘Lüks ev stili’ ihtiyacına yönelik kurulan markanın en büyük amacı uzun yıllar kullanılabilecek şık ve kaliteli tasarımlarla ev stilinize kendine özgü bir dokunuş getirmek. House of Silk, ev giyim ve iç giyim alışkanlığınızı değiştirerek aynı zamanda bu parçaların her birinin dışarıda da giyilebileceğini göstermek istiyor.
 
Bu amaçla yeni tasarımlar yaratmaya ve üretmeye devam ediyor. Mart ayının gelmesiyle birlikte baharı hissetmeye başladığımız bugünlerde çiçek desenleri koleksiyonun tüm kategorilerinde keşfedilmeyi bekliyor.

 
 
Markanın geniş ürün yelpazesinde ipek maskeler, ipek yastık kılıfları, ipek uyku bantları gibi aksesuarlar da yer alıyor.
 
Bunların yanı sıra her zamanki gibi pijama grupları, iç çamaşırlar, gece elbiseleri vb. parçalar yeni renk ve desenleriyle sizinle tanışmayı bekliyor! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X