HP mini çok renkli

HP`nin yeni modelleri, göz alıcı tasarımlarıyla 2010 yazına damgasını vuruyor. Üstün kaliteli malzemeler ve en yeni teknolojilerle mobil bilgisayarları yeniden tanımlayan HP`nin, Mini 210 serisi kullanıcıların favorisi olacak.

 

HP mini çok renkli
Yayın Tarihi: 15.07.2010 14:02:00

HP’nin rengarenk ‘Mini Serisi’ stil sahibi kullanıcılara hitap ediyor… Siyah, gümüş, mavi ve kırmızı gibi iddialı renkleri bulunan HP Mini 210,  2.5 cm inceliği ve 1.1 kg ağırlığıyla çantada rahatlıkla taşınabiliyor. Kabartmalı ve geometrik tasarımlı HP Imprint kaplamasına sahip olan HP Mini 210’un dış güzelliği de kullanıcıları cezbediyor. HD kalitesindeki geniş ekranıyla (25.7 cm) görsel bir deneyim yaşatan; yüksek tanımlı video ve dijital ses keyfi sunan HP Mini 210’un, harici Blu-ray DVD sürücüsü, bu deneyimi daha da zenginleşiyor.

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Müdürü Ertuğ Ayık, HP Mini 210’un, stili ve sunduğu özellikleri açısından büyük bir başarıya imza attığını belirterek, “Eğlenceli renkleri, ince tasarımı, çerçevesiz ekranı, çoklu hareket algılamalı dokunmatik yüzeyi, ‘chiclet’ klavyesi ve entegre yazılımlarıyla HP Mini 210, kullanıcılara performanstan ödün vermeden kişisel stillerini ifade etme olanağı sağlıyor. Gerek işteyken, gerek evdeyken, gerekse hareket halindeyken HP Mini 210 size, kesintisiz bağlantı olanağı sunarak sürekli çevrimiçi kalmanıza, eğlenceden ve bilgiden uzak kalmamanıza ve verimli bir şekilde çalışmanıza olanak verecektir” diyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X