Hürrem Sultan Kolonyası

Adını Osmanlı`da yenilikçiliği ile hüküm sürmüş Hürrem Sultan`dan alan bu yeni kolonya, kokusunda getirdiği yeniliği şişe tasarımında da gösteriyor.

 

 

Hürrem Sultan Kolonyası
Yayın Tarihi: 14.09.2010 10:23:00

``Turuncum, Narım, Narencim...`` Kanuni Sultan Süleyman, nam-ı diğer  Muhteşem Süleyman büyük bir aşkla bağlı olduğu Sultanlar Sultanı Hürrem Sultana yazdığı bir mektuptan yola çıkarak notaları belirlenen ve geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan kolonya. Kolonyaya izzet-i ikramlar, hürmetler ve hizmetler sultanı ‘HÜRREM SULTAN’ ismini vermişler.


Yüzyıllardır süren kolonya ikramı geleneğine farklı bir dokunuşla günümüze modernize eden ‘Hürrem sultan kolonyası’, konuklarına limon kokusu dışında farklı bir  ikramda bulunmak isteyenler için vazgeçilmez bir seçenek olacak.

Adını Osmanlı`da yenilikçiliği ile hüküm sürmüş Hürrem Sultan`dan alan kolonya, kokusunda getirdiği yeniliği şişe tasarımında da gösteriyor. Silindir kutusunda ki tasarımı ile sık bir hediye, yada evinizde ikramlarınızı yaptıktan sonra dekorasyonunuz içinde baş ucunuzda yer alacak muhteşem bir şişe.

Notalarında greyfurt-mandalina  bulunan kokuda özel bir sıralama da izlenmiş. Önce greyfurt ve mentolün keskinliği ile ferahlayacak sonrasında mandalinanın tatlı kokusu ile sakinleşeceksiniz.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X