İFRİT 28 Haziran'da Sinemalarda

Suat Ay'ın yönetmenliğinde İFRİT filmi geliyor!

 

 

İFRİT 28 Haziran'da Sinemalarda
Yayın Tarihi: 24.06.2019 16:15:00
Gökhan ve Naciye birbirlerini çok seven gençlerdir. Gökhan bir saldırı sonucu engelli olmuştur. Aile baskısıyla Naciye Gökhan’ı terk ederek eski sevgilisi Burak’a geri döner. Terk edilmeye hazmedemeyen Gökhan bunu gurur meselesi yaparak Naciye’nin kendisine geri dönmesi için bir medyum aracılığıyla büyüler yaptırır.  Ancak daha öncesinde aynı büyüleri Burak’ta Naciye için yaptırmıştır. Kötü varlıkların musallat olduğu Naciye artık bir ölüm makinesine dönüşmüştür.

Filmin konusu bakımından oldukça etkileyici olduğunu dile getiren Malatyalı usta Yönetmen Suat Ay, “Türkiye dağıtımını MC Filmin üstlendiği İfrit filmimiz 28 Haziran tarihinde gösterime girecek filmden beklentilerimizde yüksek” dedi.

Filmin başrol oyuncuları Zeynep Buse Kale, Emre Erdoğan ve Vahit Karabey oldukça yetenekli değerler olduğunu ifade eden Yönetmen Ay “Kadromuz genç ve dinamik oyunculardan kurulu. Oldukça özverili bir çalışma gerçekleştirdik. İzleyicilerimiz inanıyorum ki filmin her dakikasını dolu dolu yaşayacaklar. Filmin görüntü yönetmenliğini İranlı Pouya Najafi yaparken ileri teknoloji kullanılan filmimizin Kurgusu ise İranlı dostlarımız Sasan Omrannia ve Saeid Omrannia tarafından yapıldı. Müziklerde Türk – İran motiflerinin en güzel yönlerini görmek mümkün. M.S.F. Film başta olmak üzere projemizin geliştirilmesinde yapımcımız Mehmet Tarık Çelik’in katkısı oldukça büyüktür. Ayrıca çekimlerin başından itibaren filmimizin eksiksiz ve sıkıntısız bir şekilde çekilmesinde birçok arkadaşımızın yanı sıra İlker Parlar ile Mehmet Emin Çalış’a teşekkür ediyorum.” dedi.

İzleyiciler filmde oldukça irkilecekler ama film bittiğinde irkildikleri kadar da mutlu olacaklar diyen İfrit filmini yazan ve yöneten Suat Ay “İzleyici filmin sonunda gerçekten mutlu olacak verdiğimiz paraya değdi diyecekler. Film için gerçekten büyük emek harcadık. Filmin bitmesi ile birlikte gördük ki harcadığımız emeğe sonuna kadar değmiş” dedi.

Böylesine etkileyici bir projede Suat Ayla çalışmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu ifade eden İfrit filmin başrol oyuncularından Vahit Karabey’de “Proje ilk olarak elime geldiğinde oldukça heyecanlandım. Böyle bir projenin içinde olmak beni çok mutlu etti. Kadromuz oldukça genç ancak başarılı oyunculardan kurulu. Bu genç ekip ile kamera önünde ve arkasında bir problem yaşamadan gayet güzel bir çalışma ile filmimizi tamamladık. Bunda en önemli pay tabii ki disiplinden ve kaliteden hiç ödün vermeyen bir yönetmenimizin olması en büyük etkendi. Bende Malatyalıyım. Filmimiz İFRİT 28 Haziran tarihinde gösterime girecek. Bu anlamda izleyicileri filmimize mutlaka bekliyorum.” dedi.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X