İkea`dan İlham Veren Yaşam Alanları kitabı

IKEA Türkiye 10. yılını `İlham Veren Yaşam Alanları` kitabıyla kutluyor.

 

İkea`dan İlham Veren Yaşam Alanları kitabı
Yayın Tarihi: 18.05.2015 15:58:00

İkea Türkiye 10. yılını kutlamak için özel bir kitap hazırladı. İkea ile yaşayan evlerin yer aldığı `İlham veren Yaşam Alanları` kitabı şık bir masaüstü kitabı.   

IKEA’nın yaratıcı tasarımları ve akıllı çözümlerinden ilham alarak tasarlanan İstanbul ve çevresindeki 53 ev, ofis, kafe gibi yaşam alanı bulunarak 45 günlük bir çalışmayla fotoğraflandı ve bu kitapta bir araya getirildi. İçlerinde Fem Güçlütürk, Koray Erkaya, Bahar Kongel gibi ünlü isimlerin evlerinin de yer aldığı masaüstü kitabının fotoğraflarını Burak Teoman çekti, kreatif direktörlüğünü Serra Akıncı yaptı. Yalın apartman dairelerinden bahçeli müstakil evlere, modern ofislerden sempatik kafelere kadar uzanan 53 gerçek yaşam alanının ilham verici görsellerinden oluşan kitap, tüm IKEA mağazalarında 25 TL fiyatla satışa sunuldu.

“İlham Veren Yaşam Alanları” kitabı, IKEA’nın her sezon büyük ilgiyle beklenen kataloglarıyla birlikte, Türk insanının ilham kaynağı olarak evlerin başköşesinde yer almaya hazırlanıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X