İkonik ’94 Mountain Light Geri Döndü

The North Face tarafından yeni materyaller kullanılarak üretilen FUTURELIGHT™ ile ikonik Mountain Light şimdi hiç olmadığı kadar hafif ve parlak.

 

 

İkonik ’94 Mountain Light Geri Döndü
Yayın Tarihi: 22.03.2020 14:18:00
The North Face’in ikonik, hızlı dağ tırmanışları için uygun, yüksek dayanıklılığa sahip, aynı zamanda hafif 1994 Retro Mountain Light Ceketi, yeni sezonda hava geçiren ancak su geçirmeyen FUTURELIGHT™ teknolojisiyle yenilendi.

“The Mountain Light Jacket” ilk olarak 1988 yılında sırt çantasıyla seyahat ederken, kayak turunda veya tırmanırken daha fazla hareket özgürlüğü sağlayan bir koleksiyon olan Climb Light Expedition System'in bir parçası olarak tanıtıldı.

Bu sezon ise, The North Face geçmişi gelecekle harmanlayarak ceketin 1994 baskısı olan orijinal tasarımıyla en yeni materyalleri FUTURELIGHT ™ 'ı bir araya getirdi. Böylece “1994 Retro Mountain Light”, The North Face koleksiyonundaki en hafif ve en parlak versiyon oldu.

“Fiery Red” ve “Clear Lake Blue” dahil olmak üzere yedi renk seçeneği olan yeni “1994 Retro Mountain Light”, dağ keşiflerinin önünü açan materyallerle birleştirilerek yeniden doğdu.  

1994 Retro Mountain Light ceketlerine www.thenorthface.com ‘dan sahip olabilirsiniz.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X