İkonik Çizgi Roman The Sandman'ın Netflix Uyarlamasının Kadrosu Duyuruldu!

Neil Gaiman'ın çizgi romanından uyarlanan The Sandman'in oyuncu kadrosu duyuruldu! İşte heyecan veren projeden detaylar!

 

 

İkonik Çizgi Roman The Sandman'ın Netflix Uyarlamasının Kadrosu Duyuruldu!
Yayın Tarihi: 29.01.2021 10:49:00
Neil Gaiman'ın ikonik çizgi romanı The Sandman, sonunda bir dizi olarak ekranlara uyarlanıyor! 

Allan Heinberg (Wonder Woman, Grey’s Anatomy) yürütücü yapımcı ve dizi sorumlusu olarak görev alıyor. David S. Goyer (Batman Begins, The Dark Knight, Terminator: Dark Fate, Foundation) ise yürütücü yapımcı olarak ekipte bulunuyor. Goyer ve Heinberg, aynı zamanda projenin ortak yazarları arasında da yer alıyor.

Çağdaş kurgu, tarihsel dram ve efsanenin kusursuz bir şekilde iç içe geçtiği, modern mit ve karanlık fantezinin zengin bir birleşimi olan The Sandman, hem Rüya Tanrısı Morpheus'un uzun varoluşu boyunca yaptığı kozmik ve insani hataları onarma sürecini hem de onun yaptıklarından etkilenen insanların ve yerlerin hikayesini anlatıyor.

Dizideki rol dağılımı ise şu şekilde olacak: 

Tom Sturridge (Dream) - Dreaming Lordu

Gwendoline Christie (Lucifer) - Cehennemin Hakimi

Vivienne Acheampong (Lucienne) - Baş kütüphaneci ve Dream Krallığı'nın güvenilir koruyucusu

Boyd Holbrook (The Corinthian) - Dünyanın sahip olduğu her şeyi tatmak isteyen kaçak Kabus

Charles Dance (Roderick Burgess) - Şarlatan, şantajcı ve sihirbaz

Asim Chaudhry (Abel) ve Sanjeev Bhaskar (Cain): İlk kurban ve ilk yırtıcı, Dream Krallığı'nın sakinleri ve sadık insanları 


Neil Gaiman, dizi hakkında şöyle konuştu: “Son otuz üç yıldır, The Sandman karakterleri nefes aldı, etrafta dolaştı ve kafamın içinde konuştu. Sonunda kafamdan çıkıp gerçeğe adım attıkları için inanılmaz derecede mutluyum. Dışarıdaki insanların bizim rüya olarak gördüğümüzü görmelerini, geride kalanların bedene bürünmelerini ve bedenlerin oradaki en iyi oyunculardan bazılarına ait olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum. Bu çok hayret verici. Oyunculara ve Netflix, Warner Bros., DC, Allan Heinberg ve David Goyer'dan oluşan tüm The Sandman işbirlikçilerine ve rüyalarımın en çılgınını gerçeğe dönüştüren dizideki zanaatkarların ve dahilerin lejyonlarına çok minnettarım.” 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X