İMA'den Yeni Eğitim: Ayakkabı Tasarım Programı

Ayakkabı tasarımında uzmanlaşmak isteyen genç yeteneklere, İstanbul Moda Akademisi (İMA) ve Deri Tanıtım Grubu (DTG) kaçırılmayacak bir eğitim fırsatı sunuyor.

 

İMA'den Yeni Eğitim: Ayakkabı Tasarım Programı
Yayın Tarihi: 19.01.2017 11:52:00
Conde Nast İtalia Vogue L’uomo, La Rinascente işbirlikleri ve Arda Turan’la yapılan açık hava kampanyası ile Türk derisini milyonlara ulaştıran Deri Tanıtım Grubu, Ayakkabı Tasarım Programı için İstanbul Moda Akademisi ile ortak bir program hazırlıyor. DTG tarafından %90 burslu olarak açılacak eğitim programına son kayıt tarihi 25 Ocak 2017. Program dahilinde, genç tasarımcılar teknik ve malzemeyi yakından tanıyacakları, profesyonel nitelikte koleksiyon tasarlayacakları bir eğitim sunulacak. Koleksiyon planlama ve tasarlama, prototip hazırlama, 3 boyutlu modelleme derslerinin yanı sıra teknik becerilerini geliştirecek atölye çalışmaları ve endüstri ziyaretleri gerçekleştirecekler.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X