Imperial Turkey Şimdi de Antalya'da!

Özlem Posbaşoğlu tarafından İstanbul Nişantaşı’nda kurulan ardından gördüğü yoğun ilgi üzerine İzmir ve Ankara’da da açılan, zayıflamanın popüler adresi Imperial Turkey şimdi de Antalya’da!

 

 

Imperial Turkey Şimdi de Antalya'da!
Yayın Tarihi: 1.08.2020 18:37:00

Özlem Posbaşoğlu’nun Nişantaşı’nda kurduğu, benzersiz yaklaşımları ve uygulamalarıyla zayıflamanın popüler merkezi olan Imperial Turkey, İstanbul, İzmir ve Ankara’dan sonra şimdi de Antalya’da olduğunun müjdesini veriyor.

%100 doğal içeriklerden oluşan özel formüllü, patenti tamamen Özlem Posbaşoğlu ve Imperial Turkey’e ait olan, vücuda bandajlar sarılarak uygulanan Cryo Premier, soğuk etkisiyle vücuttaki tüm ödemleri yok ederken, kalori yakılmasına da yardımcı oluyor.

-40 derece soğukla tek bir bölgeye uygulanan Cryo21’in yanı sıra aynı anda 2 - 3 bölgeye yapılan Turbo işlemleri Imperial Turkey’in kalıcı zayıflama etkisi sağlayan en popüler işlemleri olarak ilgi görüyor.

Imperial Turkey, Antalya’da açtığı yeni merkezinde, güler yüzlü ve konusunda uzman ekibiyle sağlıklı ve kalıcı bir şekilde zayıflamak isteyenleri ağırlıyor.

www.imperialturkey.com


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X