Instagram Hikayeler Özelliğini En Çok Kullananlar Arasındayız

Türkiye bir senedir hayatımızda olan Instagram hikayeler özelliğini en çok kullanan ülkeler arasına girdi.

 

 

Instagram Hikayeler Özelliğini En Çok Kullananlar Arasındayız
Yayın Tarihi: 3.08.2017 22:24:00
24 saat içinde kaybolan hikayeler paylaşma özelliği geçtiğimiz sene 2 Ağustos‘ta Instagram’da kullanıma sunuldu. Aradan geçen bir yılın ardından Instagram, 700 milyon kullanıcıya hitap eder hale geldi. Hikayeler özelliği ise bu kullanıcıların 250 milyonu tarafından tercih ediliyor. Ülke bazlı olarak baktığımızda ise Türkiye’nin Instagram’ın hikayeler özelliğini en çok kullanan dördüncü ülke olduğunu görüyoruz.
 
Instagram Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Marka Geliştirme Başkanı Amy Cole konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Hikayeler’i kullanıma sunmamızdan bu yana bir yıl geçti ve Instagram topluluğunun formata oldukça yaratıcı bir şekilde uyum sağladığını gördük. Her gün dünya çapında 250 milyondan fazla insan Hikayeler’i anlarını paylaşmak ve ilişkilerini derinleştirmek için kullanıyor. İlgi çekici hikaye üretimi konusunda markalar önde yer alıyor ve son 28 günde Instagram’daki işletmelerin yarısı bir Hikaye paylaştı. İşletmelerin, yeni ve mevcut müşterilerinin hayal gücünü yansıtmak için Hikaye kullanımını nasıl geliştirdiğini görmekten heyecan duyuyoruz.”

En Çok Kullanılan Etiketler
 #GOODMORNING
#WORK
#GOODNIGHT
#MOOD
#HAPPYBIRTHDAY
#TBT
#LOVE
#HOME
#BOMDIA
#RELAX 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X