Instagram Hikayeler Yenilendi

Instagram sonunda yeni bir güncellemeyle beklenen özelliği uygulamaya getirdi.

 

 

Instagram Hikayeler Yenilendi
Yayın Tarihi: 18.11.2017 03:19:00
Günlük 300 milyon aktif kullanıcıya ulaşabilen Hikayeler özelliği, Instagram’ın artık vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş durumda. Instagram ise kullanıcılar tarafından fazlasıyla sevilen bu özelliği geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Hikayeler kısmına 24 saatten eski fotoğrafları da eklemeyi mümkün hale getiren sosyal medya uygulaması şimdi bir başka yenilik sunuyor.
 
Instagram kullanıcılarının en çok istediği özelliklerden biri tarayıcı üzerinden de rahat bir şekilde paylaşım yapmak. Tabii buna Hikaye ekleme de dahil. Sosyal medya uygulaması ise bu konuya çok da sıcak bakmıyor. Tamamen mobil odaklı geliştirilen uygulama masaüstüne taşınmaya tam olarak hazır olmasa da çeşitli güncellemelerle masaüstü kullanımını iyileştirmeye çabalıyor.

instagram
Sosyal medya uygulamasının yeni duyurusu ise direkt olarak Hikayeler özelliğini hedef alıyor. Artık kullanıcılar mobil tarayıcı üzerinden hikaye ekleyebilecek. Her ne kadar bu özellik aslında masaüstüne beklenen bir durum olsa da tablet kullanıcıları için sevindirici bir güncelleme diyebiliriz. Özellik tıpkı uygulamadaki gibi çalışıyor. Yeni bir fotoğraf çekebileceğiniz gibi, galerinizdeki fotoğraflardan herhangi birini seçip paylaşabiliyorsunuz. Tüm düzenleme seçenekleri de mevcut elbette. Söz konusu özelliğin önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcıların erişimine açılacağı belirtiliyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X