Instagram'da Yanlışlıkla Beğenmenin Önüne Geçin

Amansız bir stalkersınız ve bunun önüne geçemiyor musunuz? En azından yanlışlıkla beğenme şanssızlığınızın önüne geçebilirsiniz.

 

 

Instagram'da Yanlışlıkla Beğenmenin Önüne Geçin
Yayın Tarihi: 24.07.2018 21:26:00
Sosyal ağda başkalarının ne yaptığının peşine düşmek, şu sıralar sıkça kullanılan İngilizcesiyle "stalking" hem gereksiz bir zaman kaybı, hem de oldukça garip bir davranış. Ancak eski sevgilisinin veya başkalarının hesabını incelemekten kendini alıkoyamayan birçok kullanıcı var.

Casusluk işleriniz sırasında yanlışlıkla bir şeyleri beğenmek, yapmak isteyeceğiniz en son şeylerden bir tanesi olsa gerek. Böyle bir durumla karşılaşmamak için uçak modunu açabilirsiniz.

Uçak modunu açmadan önce bakacağınız hesabı açıp, biraz aşağı kaydırmanız gerekiyor. Aksi halde uçak modunda yeni gönderileri görmeyebilirsiniz. Uçak modunda herhangi bir fotoğrafı veya videoyu yanlışlıkla beğenirseniz, internete bağlı olmadığınız için bu işlem Instagram'ın sunucularına ulaşmıyor.

Ancak yine de herhangi bir gönderiyi yanlışlıkla beğenmeniz halinde, uçak modunda da olsanız, bağlanmadan önce bu beğeniyi geri almanız gerekiyor. Önemli bir not daha düşelim. Uçak modu her telefonda Wi-Fi bağlantısını kapatmayabiliyor. Bu yüzden Wi-Fi bağlantısının kesildiğinden emin olun.

Elbette en iyisi, bu tür garip alışkanlıklardan kurtulup, zamanınızı daha faydalı işlere harcamanız. Biliyorsunuz ki artık mobil uygulamalar, aşırıya kaçtığınızda sizi uyarıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X