Instagram'dan İlkin Karacan Paylaşımı

Dünya genelinde her hafta merakla beklenen Instagram’ın paylaşımı yine İlkin Karacan’a ait fotoğraf oldu! Instagram resmi hesabında Türk yönetmen ve fotoğrafçı İlkin Karacan’ın “Gel, ne olursan ol gel!” konulu fotoğrafını paylaştı.

 

 

Instagram'dan İlkin Karacan Paylaşımı
Yayın Tarihi: 15.11.2018 13:29:00

Yönetmen ve fotoğrafçı İlkin Karacan’ın #WHPseasonal projesi kapsamında Mevlana’nın meşhur sözü “Gel, ne olursan ol gel!” sözünden ilham aldığı fotoğrafı, resmi Instagram hesabında ikinci kez paylaşıldı. Daha önce resmi instagram sayfasında dört kez Türk fotoğrafçılara yer veren instagram’ın paylaştığı fotoğraflardan ikisi yine İlkin Karacan’a ait.
 
Fotoğrafçının Instagram tarafından paylaşılan ilk fotoğrafı ise Instagram’ın bugüne kadar paylaştığı en çok beğeni alan ilk beş fotoğrafı arasında yer aldı. İlkin Karacan’ın fotoğrafları aynı zamanda dünyaca ünlü pek çok seyahat ve tanıtım sayfasında da paylaşılıyor.
 
Yönetmen ve aynı zamanda fotoğrafçı olan İlkin Karacan, seyahat ve yaşam fotoğraflarıyla Instagram’da adından sıkça söz ettirirken, aynı zamanda ülkemizin tanıtım��na büyük katkı sağlıyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X