Instagram'ın Yeni Rekortmeni Kylie Jenner

Instagram'ın en çok beğeni alan fotoğrafı düne kadar Beyonce'ye aitti ancak Kylie Jenner’ın bebeği Stormi rekoru ele geçirdi.

 

 

Instagram'ın Yeni Rekortmeni Kylie Jenner
Yayın Tarihi: 9.02.2018 23:17:00
Instagram’ın en beğenilen fotoğrafı, yaklaşık 15 milyon beğeni ve 1 milyon yorum ile bir zamanlar (yani düne kadar) Beyoncé’ye aitti. Dün itibarıyla bu rekor, Kylie Jenner’ın bebeği Stormi ile birlikte paylaştığı fotoğrafı ile kırılmış oldu.
 
Kylie Jenner ve Travis Scott’ın kızı Stormi, dünyaya 1 Şubat’ta gözlerini açmıştı. MediaCat'te yer alan habere göre, annesi Jenner ise kızı ile birlikte çekilen fotoğrafını dün Instagram takipçileri ile paylaştı. Stormi’nin, annesinin parmağını tutarken görüldüğü fotoğraf, 15 milyondan fazla beğeninin yanı sıra 536 binden fazla da yorum alarak Instagram’ın fazla beğenilen fotoğrafı oldu. Kylie Jenner’ın Instagram’da 103 milyon takipçisi bulunuyor.
 
 

stormi webster 👼🏽

Kylie (@kyliejenner)'in paylaştığı bir gönderi ()
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X