Intimissimi’den Yeni, Eşsiz Ve Doğal Bir Elyaf: Silk–Cotton

Intimissimi, ikonikleşmiş Ultralight with Cashmere koleksiyonundan ilham alarak tasarladığı doğal ve eşsiz yeni materyelini sunmaktan gurur duyar.

 

 

Intimissimi’den Yeni, Eşsiz Ve Doğal Bir Elyaf: Silk–Cotton
Yayın Tarihi: 4.02.2021 12:03:00
Intimissimi’nin İlkbahar-yaz 2021 koleksiyonunun bir parçası olan Silk-Cotton kapsül koleksiyonu eşsiz parçalardan oluşuyor. Günlük yaşamın her anına uygun parçalardan oluşan Silk-Cotton koleksiyonu her tarza uygunluğu ve eşsiz materyel kullanımı ile öne çıkıyor.

Rahatlığınız ön plana konularak tasarlanan bu parçalar nötr bir renk paleti ile sunuluyor. Talk beyazından, kum pembesine ve derin mavi renk çeşitleri ile sunulan Silk-Cotton ürünleri dolabınızdaki her renk ile kolayca eşleşiyor. Özellikle, talk beyazı ve mavi çizgili üst her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz, her dolapta olması gereken bir parça olarak dikkat çekiyor. Intimissimi her tarza uyum sağlayabilmek için Silk-Cotton parçalarını kayık yakadan, bisiklet ve V yakaya kadar farklı opsiyonlar halinde sunuyor.

Intimissimi ayrıca 7 Mart tarihine kadar Silk-Cotton ürün alışverişlerinde ikinci ürüne %50 indirim sunuyor.
Şık ve zamansız parçalar. Intimissimi trend’lerin ve mevsimlerin ötesine geçmeyi başarıyor.
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X