iPhone 8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu

iPhone 8’in gerek tasarımıyla ilgili gerekse teknik özellikleriyle ilgili birçok bilgi gelmeye devam ediyor.

 

iPhone 8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu
Yayın Tarihi: 26.05.2017 20:27:00
Son zamanlarda özellikle iPhone odaklı bilgiler sızdırmasıyla gündeme gelen Benjamin Geskin, Twitter üzerinden iPhone 8’in duyuru tarihini açıkladı ve bu tarihin doğru olduğunu onaylayan bir yazı yayınladı. Buna göre iPhone 8, iPhone 7s ve iPhone 7s Plus 17 Eylül tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak. Telefonun piyasaya sürüleceği tarih olaraksa 25 Eylül işaret ediliyor.
 
AppleCare yöneticilerine gönderilen mail’de gelecek aylarda duyurulacak olan cihazlar hem kendileri hem de müşterilen için heyecan içinde olduklarını belirten Apple, AppleCare’in Eylül döneminde sıkı çalışması gerektiğini söylüyor. Yayınlanan yazıda “Black out days” ismi verilen ve 17 Eylül ile 4 Kasım arasındaki günlerde yoğunlunun üst seviyelere ulaşacağı ve bunun için uygun olan hazırlıkların yapılması gerektiği söyleniyor.
 
Bahsi geçen tarihlerin yoğunluk beklentisine göre değişebileceği ve olası bir değişiklik durumunda bilgilendirme yapılacağı belirtiliyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X