iPhone 8'in En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı

Foxconn yetkilisi, tasarım olarak en çok Benjamin Geskin'in sızdırdığı maketin iPhone 8'e benzediğini belirtiyor.

 

 

iPhone 8'in En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı
Yayın Tarihi: 6.06.2017 21:58:00
Geçtiğimiz günlerde iDrop News'ın sunduğu yeni bir rapor, iPhone 8'in boyutları hakkında yeni bilgiler sunmuştu. Söz konusu rapora göre, iPhone 8 adını alması beklenen yeni iPhone 143.59 x 70.94 x 7.57 mm ölçülerinde olacak. Apple'ın Eylül ayında tanıtmasına kesin gözüye bakılan yeni iPhone modelinin Slashleaks ve Benjamin Geskin tarafından yeni şematik görseller internete yüklenmişti.
Görsellerde akıllı telefonun ön yüzünün tamamen ekran ile kaplı oluşu ve arka yüzde alt alta yer alan çift kamera dikkat çekiyor. Geskin geçtiğimiz günlerde iPhone 8'in tanıtılacağı tarihi açıklamıştı.
 
ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8'in lansman tarihi sızdı. Daha önce Apple'ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran teknoloji analisti Benjamin Geskin şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı lansman tarihini Twitter hesabı üzerinden duyurdu.
 
Geskin'in iddiasına göre, Apple'ın yeni iPhone lansmanı 17 Eylül'de gerçekleşecek. Aynı iddiaya göre, iPhone 8'in satışına 25 Eylül'de başlanacak. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X