İstanbul Modern’de bu hafta yeni neler var?

İstanbul Modern Ağustos ayında iki farklı etkinliğe daha kucak açıyor. Aileler ve çocukları için enfes iki yaz etkinliği.

 

İstanbul Modern’de bu hafta yeni neler var?
Yayın Tarihi: 3.08.2010 16:36:00

Doğadan Etkilenen Moda

Moda ve Tasarım Atölyeleri'nde gerçekleşecek olan eğitimlerde "Doğadan Etkilenen Moda" atölyesinde çocuklar aileleri ile birlikte karton, pet şişe, keçe, metal, kablo gibi malzemeler kullanarak moda ürünleri yaratıyor. İstanbul Modern, Eğitim Odası'nda gerçekleşecek olan etkinliğe 4 ve 6 yaş arası çocuğunuz sizinle birlikte katılıyor. Etkinlik 15 Ağustos, 5 Eylül ve 19 Eylül tarihlerinde. Saat: 13.00 - 15.30 arasında.

 

Dijital Çağda Tasarım

"Dijital Çağda Tasarım" atölyesinde ise yine aileleri ile birlikte çocuklar malzemelerin işlev ve formlarını değiştirerek yeni ve fonksiyonel objeler yaratıyorlar. Metal görünümlü kağıtlar, küçük bilgisayar parçaları gibi malzemeleri üç boyutlu giysilere dönüştürüyorlar. Yine İstanbul Modern, Eğitim Odası'nda gerçekleşecek olan etkinliğe sadece 7 ve 12 yaş arası çocuklar katılabiliyor. Etkinlik 7 Ağustos, 21 Ağustos ve 4 Eylül tarihlerinde. Saat: 13.00 - 15.30 arasında.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X