İşte En Çok Kullanılan Emojiler

Son yıllarda iletişim kurma şeklimizi değiştiren emoji, artık olmazsa olmaz internet unsurları arasında yer alıyor. Sosyal medyanın ayrılmaz objesi, Apple‘a göre en çok şu versiyon etrafında toplanıyor.

 

 

İşte En Çok Kullanılan Emojiler
Yayın Tarihi: 6.11.2017 15:04:00
Teknoloji devi Apple‘ın açıklamasına göre sevinç gözyaşları en popüler emoji konumunda bulunuyor. Gülmekten ağlamanın emoji dünyasındaki versiyonu, görünüşe göre kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Aşırı komik şeylerin sonunda mutlaka gördüğünüz bu yüz ifadesi, hem yazanı hem karşı tarafı mutlu ediyor. İnsanlar mutlu etmeyi sevdikleri için de bu ifadeyi sık sık kullanıyor. Apple bu tespitini Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisindeki iOS ile Mac kullanıcıları için yapıyor ancak sevinç gözyaşları yüz ifadesi diğer bölgelerde de oldukça çok kullanılıyor. Apple’a göre ikinci en popüler ifade kalp olurken, üçüncü sırada ise ağlayan surat bulunuyor. Bu altyapının üstünde ise artık Apple yapımı Animoji yer alıyor.
Emoji 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X