İsveçli model Ben Dahlhaus

Onu son zamanlarda sosyal medyada sıkça görür olduk. Hem Brad Pitt`e benzerliği hem de uzun sarı saçları ile oldukça dikkat çeken İsveçli model Ben Dahlhaus`u biraz daha yakından tanımak istemez misiniz?

 

 

İsveçli model Ben Dahlhaus
Yayın Tarihi: 29.12.2014 14:31:00

Şimdilerde sosyal medyada en çok gözümüze çarpan erkek o. Evet Ben Dahlhaus`tan bahsediyorum. Ben de varlığından son 1 aydır, instagram sayesinde haberdarım. Bilmemek değil, öğrenmemek ayıptan yola çıkarak hemen gerekli duyuruyu kamuoyuna yapmak istedim. 

Bu yakışıklı model, geçtiğimiz yaz bir saat markasının yüzü olarak piyasaya adımını atan, Esra Sam isimli fotoğrafçı tarafından keşfedilip kare kare fotoğrafları çekilen İsveçli bir genç. Tabii şimdilerde farklı markalar da peşinden koşar durumda. Çok kısa sürede, büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Yaşayan en seksi erkeklerden biri seçilmesi an meselesi. Brad Pitt, Jared Leto ve İsa 3`lüsünün bir karışımı olarak nitelendirilmesi de işin esprili bir boyutu. 

Bakın, inceleyin, fikir sahibi olun diye: instagram: bendhalhausofficial


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Ezgi Kamadan  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X