İtalyan Terziler ile Vakko Özel Dikim Günleri

Vakko, ilkbahar-yaz sezonunda kendini daha özel ve ayrıcalıklı hissetmek isteyen erkekler için `Özel Dikim Günleri` düzenliyor.

 

İtalyan Terziler ile Vakko Özel Dikim Günleri
Yayın Tarihi: 7.04.2015 15:41:00

Vakko Özel Dikim koleksiyonuna hayat veren İtalyan terziler ile 8-9-10 Nisan tarihlerinde Vakko Zorlu’da gerçekleştirilecek “Özel Dikim Günleri”, giyimini kişiselleştirmek isteyen Vakko erkeklerine rafine bir şıklık sunuyor.

Vakko Özel Dikim ile kişiye özel giyinmenin keyfini çıkarmak isteyen Vakko dostları, İtalyan terziler ile dünyanın en kaliteli kumaşları ve aksesuarlarının arasından seçim yaparak bedenlerine kusursuz şekilde uyacak takım elbise ve gömleklerin siparişini verme imkanına sahip olacak.

 Yeni sezonda daha özel hissetmek, İtalyan terzilerin maharetli elleri ve danışmanlığı ile Vakko Özel Dikim keyfini yaşamak için 0549 776 41 36 numaralı telefondan randevu almak yeterli.
 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X