Jacquemus Güzellik Sektörüne Giriyor!

Simon Porte Jacquemus güzel olan her şeye aşıktır ve son girişiminde kendi adını taşıyan markasıyla güzellik dünyasına adım atıyor.

 

 

Jacquemus Güzellik Sektörüne Giriyor!
Yayın Tarihi: 26.10.2021 15:09:00
Tasarımcının kendisi henüz potansiyel lansman hakkında yorum yapmamasına rağmen, WWD yaklaşmakta olan girişimin Jean Paul Gaultier, Dries Van Noten, Paco Rabanne'nin güzellik tarafına ve Comme Des Garçons'un parfüm lisansına sahip olan İspanyol güzellik devi Puig ile ortaklaşa olacağını bildirdi. 

İlk çıkacak ürün hakkında henüz bir bilgi yok, ancak Fransız Rivierası'ndan ilham alan bir koku bekliyoruz. Belki de şişe ikonik mini Le Chiquito çantasına dönüştürülecek?

Görmeyi beklediğimiz diğer ürünlere gelince, Jacquemus'un tazelik saçan yüzü, kaliteye odaklanan doğal ürünlerle "less is more" görünümünü zorlamaya devam edeceğini düşündürüyor.

Tasarımcı, Doja Cat, Naomi Osaka, Ariana Grande ve Halsey'in son lansmanlarının yanı sıra Kylie Jenner, Kim Kardashian ve Selena Gomez gibi büyük oyuncular da dahil olmak üzere güzellik ve cilt bakımına girişen bir ünlüler dalgasına katılıyor. Ellen Degeneres bile kendi markasını piyasaya sürüyor, bu yüzden güzelliği ele almanın bir zamanı varsa, şimdidir.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X