Jennifer Aniston, Ross ve Rachel'ın Geleceği Hakkında Konuştu

Jennifer Aniston, son röportajında ikonik Friends dizisindeki karakteri Rachel Green hakkında konuştu. Rachel ve Ross ilişkilerini sizce 2019'a taşıyabilmiş midir?

 

 

Jennifer Aniston, Ross ve Rachel'ın Geleceği Hakkında Konuştu
Yayın Tarihi: 13.06.2019 16:35:00
Son olarak Adam Sandler ile yer aldığı Murder Mystery filmi için basın turuna devam eden Jennifer Aniston; yoğun röportaj trafiğine de devam ediyor. 

Bu röportajlardan birinde sorulan sorulardan biri ise şuydu: "Rachel ve Ross, 2019'da sizce hala bir çift midir?" Aniston'ın bu soruya cevabı ise "Kesinlikle evet!" oldu.

"Emma tabii ki büyümüştür." şeklinde sözlerine devam eden Aniston; geçtiğimiz günlerde de potansiyel bir Friends devam dizisi hakkında "Bakın, size bunu daha önce de demiştim. Bunu kesinlikle isterim ve yaparım. Kızların hepsi bunu ister. Eminim erkekler de isteyecektir." şeklinde cevaplayıp "her şey mümkün" diyerek açık kapı bırakmıştı.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X