Jennifer Lawrence Evlilik Planı Sürecini Anlattı

Bu ayın başlarında "hayatım boyunca tanıdığım en iyi insan" dediği sanat galerisi sahibi Cooke Maroney ile nişanlanan Jennifer Lawrence; düğün planları ve kriz anları hakkında konuştu.

 

 

Jennifer Lawrence Evlilik Planı Sürecini Anlattı
Yayın Tarihi: 14.06.2019 11:18:00
Catt Sadler'ın Naked With Catt Sandler podcast'ine konuşan Lawrence, bu kararının hızlı olduğunu ve nişanlanırken hiç şüphe duymadığını belirtti. "Her şey çok organik gelişti. Bilmiyorum, daha önce bu konu hakkında bir röportajda konuşmamıştım. 'Evliliğe hazırım' dediğim bir an hiç yaşamamıştım. Sadece Cooke ile tanıştım ve onunla evlenmek istiyorum dedim. Birbirimizle evlenmek istedik. 
O benim en iyi arkadaşım bu yüzden onu kendime yasal olarak da bağlamak istedim."
diyen Lawrence "Hayattaki en favori insanınızı buluyorsunuz ve bırakmak istemiyorsunuz. Bu yüzden teklifi kabul ettim." şeklinde ekledi. 

Evlilik planlaması konusunda listesindeki önemli pek çok işi hallettiğini söyleyen Lawrence şu an stresli olmadığını belirtse de bir "Bridezilla" anı yaşadığını da itiraf etmeden geçemiyor. "Nevrotik değilim bu konuda. Zaten nevrotik olmak için çok tembelim. Bir elbiseyi beğendiğimde zaten söylerim. Bir alanı beğendiysem yine söylerim. "

Ağladığını söyleyen Lawrence "Bekarlığa veda partisi istemediğimi sanıyordum ancak son dakikada yapmaya karar verdik. Düne kadar bunu istediğimi bile bilmiyordum. Buna bir daha sahip olamayacağımı anlayınca ağlamaya başladım. Arkadaşım o anda 'işte gelin olmaya hoşgeldin." dedi. Resmi olarak o an gruba katıldım!" diyor. 

Jennifer Lawrence'ın düğününü merakla bekliyoruz! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X