Jennifer Lopez 2020 Altın Küre Adaylığı İçin Açıklama Yaptı

2019 yapımı Hustlers filmiyle Altın Küre Ödülleri'nde "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" dalında adaylığı olan Jennifer Lopez onur duyduğunu belirtti.

 

 

Jennifer Lopez 2020 Altın Küre Adaylığı İçin Açıklama Yaptı
Yayın Tarihi: 10.12.2019 11:22:00
Jennifer Lopez, uzun yıllar sonra ilk kez Hustlers filmindeki Ramona performansıyla Altın Küre Ödülleri’ne aday oldu. Lopez, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla rolünün fark edilip ödüle aday gösterilmesinden ötürü onur duyduğunu belirtti.
 
Lopez en son 1997 yapımı Selena filminde Altın Küre’ye aday olarak gösterilmişti.
 
Hollywood Yabancı Basın Birliği’nin Hustlers’ta canlandırdığı Ramona karakterini aday göstermesinden büyük onur duyduğunu belirten Jennifer Lopez duygularını şu cümlelerle paylaştı: “Ramona karmaşık bir karakterdi ve onu hayata geçirmek benim için oldukça zorlu ve onur verici oldu. Hustlers; sevgi, ter ve emek ile bir grup belalı kadının yazdığı, y��nettiği, kurguladığı ve rol aldığı bir film. Onları ve bu filmi temsil etmekten ötürü gurur duyuyorum.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X