Jennifer Lopez geliyor

Jennifer Lopez, 3 milyon dolara KKTC’ye geliyor.

 

 

Jennifer Lopez geliyor
Yayın Tarihi: 30.06.2010 11:00:00

Girne’de hizmete girecek Cratos Premium Otel’in 24 Temmuz’daki gala gecesinde sahneye çıkacak olan Jennifer Lopez’e 3 milyon dolar ödenecek.

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, yapımı 220 milyon dolara mâl olan Girne’deki Cratos Premium adlı otelin 24 Temmuz’daki gala gecesinde sahneye çıkacak. Sanatçı, otelin açıldığı gün ayrıca 41’inci doğum gününü kutlayacak. Doğum gününde ilk kez sahneye çıkacak olan Lopez, bu özel geceye eşi şarkıcı Marc Anthony, ikiz çocukları ve Amerika’dan gelecek yakın dostlarıyla birlikte katılacak.
  

80 kişilik ekip 2 TIR malzemeGala gecesindeki konseri için 3 milyon dolar alacağı öğrenilen Jennifer Lopez, 22 Temmuz’da, özel bir jetle Ercan Devlet Havalimanı’na iniş yapacak. Yaklaşık 80 kişilik bir ekiple KKTC’ye gelecek sanatçının sahne malzemeleri de iki TIR’la otele getirilecek. Gala davetinden sonra otelde Lopez, eşi ve misafirleri için sürprizlerle dolu bir doğum günü partisi gerçekleştirilecek. 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X