Jennifer Lopez Kıbrıs`a gelmiyor iddiası

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez`in yılan hikayesine dönen KKTC konserini Rumlar`dan gelen yoğun baskı üzerine iptal ettiği iddia edildi.

 

Jennifer Lopez Kıbrıs`a gelmiyor iddiası
Yayın Tarihi: 9.07.2010 11:06:00

ABD merkezli magazin sitesi TMZ.com ve Rum radyosunun iddialarına göre, ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü olan 20 Temmuz’da resmi açılışı yapılacak olan Girne'deki Cratos Premium Hotel'in gala gecesinde vereceği konseri iptal etti.

KKTC'ye gitme kararını iptal ettiğini açıkladığı

Rum radyosunun haberinde, Lopez'in, “Rum ve Yunanlıların tepkileri üzerine kararını gözden geçirdiğini ve KKTC'ye gitme kararını iptal ettiğini açıkladığı" belirtildi.

TMZ.com'a konuşan ünlü şarkıcının menajeri de, "Kıbrıs'taki mevcut şartları tam olarak gözden geçirdikten sonra, ekip olarak Lopez'in sahneye çıkmamasına karar verdik" ifadesini kullandı.

 Jennifer Lopez'in, 24 Temmuz'da, Cratos Premium Hotel'de sahneye çıkması planlanıyordu.

Oteli inşa eden Boz Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Bozoğlu, önceki gün yaptığı açıklamada, Rumların, açılışı yapılacak Girne'deki Cratos Premium Hotel'de vereceği konseri engellemeye çalıştığı ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile kontratlarının devam ettiğini belirterek, “Bir sıkıntı gözükmüyor, inşallah kendisini misafir edeceğiz” demişti.

Haber: hurriyet.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X