Jennifer Lopez özür maili

KKTC`de bir otelin açılışı nedeniyle gerçekleşecek olan konserini iptal eden ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, yaptığı açıklamalarla tepki çekmişti. Organizatör Cüneyt Ortan`ın girişimiyle Lopez, Türk halkından özür diledi. İşte ünlü yıldızın gönderdiği özür e-postası:

 

Jennifer Lopez özür maili
Yayın Tarihi: 13.07.2010 10:24:00

Lopez, Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü olan 20 Temmuz’da resmi açılışı yapılacak olan Girne'deki Cratos Premium Hotel'in 24 Temmuz'daki gala gecesinde vereceği konseri, Rumlardan gelen yoğun baskı üzerine iptal etmişti.

İşte Jennifer Lopez'in Türk'lerden özür maili!

 

"Benimle ilgili gelişen bu durumdan çok üzgünüm. Söz konusu açıklama bilgim ve onayım olmadan yapılmıştır. Oysaki politik konularda yorum yapmamak benim kişisel prensibimdir. Dünyanın her tarafındaki hayranlarımı seviyorum. Eğer meydana gelen bu durumdan üzülenler ve alınanlar oldu ise içtenlikle özür dilerim. Gerçekten çok üzgünüm."


İptal kararı ünlü şarkıcının resmi internet sitesinden yapılan açıklamayla duyurulmuştu.

Açıklamada, "Jennifer Lopez insan hakları ihlalleriyle ilişkilendirilmiş hiçbir devlet, ülke, kurum veya rejime bilerek destek vermez. Kıbrıs'taki mevcut şartları tam olarak gözden geçirdikten sonra, (ünlü şarkıcının) danışmanları programın iptal edilmesine karar verdi. Bu bölgenin politik gerçekliklerine olan duyarlılığımızı yansıtan ve ekip halinde verilen bir karardır" ifadesi kullanılmıştı.

Haber: hurriyet.com  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X