Jimnastikçi Aly Raisman'ın Spor, Güzellik ve Beslenme Rutinlerinden İlham Alın

6 kez olimpiyat madalyası kazanan ve bir yandan aktivist yönüyle de pek çok kadına ilham olan Aly Raisman profesyonel bir jimnastikçi. Ve profesyonel bir sporcu olarak vücudunun sınırlarını zorlayan egzersizler yapmayı seviyor, bir yandan da beslenmesine özen gösteriyor.

 

 

Jimnastikçi Aly Raisman'ın Spor, Güzellik ve Beslenme Rutinlerinden İlham Alın
Yayın Tarihi: 16.05.2019 13:13:00


Güzellik:  Raisman doğal bir görünümden yana. Bu nedenle daima hafif bir allık ve bronzlaştırıcı uyguluyor. Raisman bu tercihini şöyle açıklıyor: “İnsanların bana baktıklarında ‘Makyajın güzel görünüyor’ değil de ‘Güzel görünüyorsun’ demelerini istiyorum.”
 
Spor: Yüksek tempoda kalabalık halinde uygulanan spin bisikletlerin bedenine olduğu kadar ruhuna da iyi geldiğini belirtiyor. Ayrıca bir süredir çektiği baş ağrılarından meditasyon sayesinde kurtulduğunu, gününün mutlaka belli anlarını meditasyona ayırdığını söylüyor. Raisman aslında bedeniyle olan ilişkisini en doğru şekilde şu cümleyle özetliyor: “Vücudumun neye ihtiyacı varsa ona onu veriyorum.”
 
Beslenme: Raisman bahçe işlerini çok seviyor; beslenmesinde sebzelere oldukça düşkün. Misafirleri geldiğinde onlara salata yapıyor ve evlerine giderken yanlarına da salata paketleri hazırlıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X