Jo Malone`un cilt bakımı

Jo Malone imza cilt bakımı Vitamin E Koleksiyonu`nu hazırladı ve piyasaya sundu.

 

 

Jo Malone`un cilt bakımı
Yayın Tarihi: 14.12.2010 11:55:00

20 yıl önce yaratılmış Vitamin E Jel, oldukça talep edilmekte olan Jo Malone cilt bakımında kullanıldı. Aslında küçük miktarlarda elde karıştırılmış ve birkaç seçkine satılmış olan bu çok yönlü fayda sağlayan jel ağızdan ağıza yayılan uzun bekleme listeleriyle kült bir klasik oldu. 20 yıldır Vitamin E Jel jo Malone imza cilt bakımında kapsül koleksiyonunun bir parçası.

Vitamin E, koleksiyonda Jo Malone’un imza içeriği, cildi çevrenin yıpratıcı etkilerinden korumaya yardımcı olan zengin bir antioksidan. Ürünler doğal bir yumuşatıcı olan avokado içeriyor, doğal nemlendirici buğday tohumu yağı, tatlı badem yağı, kayısı çekirdeği yağı, aynisafa çiçeği ve yatıştırıcı özellikleriyle bilinen çiçeksi bir ürün ile beraber cildi tazeliyor ve elastikiyetini eski haline getiriyor.
 
Vitamin E Jel
 
Antioksidan yönünden zengin bu lüks jel kuru, susuz ve yıpranmış cildi nemlendiriyor ve güneş, rüzgar ve kirliliğin yıpratıcı etkilerine karşı güçlenmesine yardımcı oluyor. Bu sakinleştirici formül yüz, el ve ayaklarda sayısız yararlar sağlamak için diğer ürünlerle kombinlenebiliyor.
 
Vitamin E Vücut Balmı
 
Koruyucu Vitamin E içeren bu besleyici vücut balmı derhal yatıştırıyor ve nemlendiriyor. Balm hızlıca emiliyor, cildi yumuşatıyor, tazeleyip yeniliyor. Konsantre balmın kalıcı sonuçları, cildin yatışmış ve gün boyu rahat hissetmesi demek.
 
Vitamin E Vücut Bakım Scrub
 
Bu nazik vücut scrubı; canlandırıcı, aşındırıcı olmayan bir bakım. Ölü deriyi uzaklaştırıp, aydınlık görünümlü cilt ortaya çıkarıyor. Doğal nazik bir arındırıcı olarak organik esmer şeker molekülleri çevresel toksinlerin cilt yüzeyinde birikmesini azaltmaya yardımcı oluyor, cildin daha temiz ve daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Tüm cilt tipleri için kullanımı ideal, shea yağı, meyve ve tohum yağlarının karışımı, cildi yoğun olarak suya doyurur ve nemlendiriyor.    
 
Vitamin E Dudak Kremi SPF15
 
Dudakları yumuşatıp, nemlendirmek için yaratılmış Dudak Kremi SPF 15 Vitamin E ile güneş kremi içeriyor, çevrenin yıpratıcı etkilerine karşı korumaya yardımcı oluyor.
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X