John Frieda hacimli saçlar serisi

John Frieda`nın saçlara hacim kazandıran muhteşem bir kampanyası var. Hacim Kazandıran Bakım Kremi ve Saç Köklerine Hacim Kazandıran Sprey Losyon aldığınızda Hacim Kazandıran Şampuanınız anında hediye.

 

 

John Frieda hacimli saçlar serisi
Yayın Tarihi: 21.06.2010 14:36:00

         Daha dolgun saçlara üç adımda ulaşabilirsiniz. John Frieda’nın yeni kampanyası işte bunu sağlıyor.

Saçlarınıza hacim kazandırmaya duştayken başlayın… Luxurious Volume Thickening Shampoo - Hacim Kazandıran Şampuan, saçları içten dışa kuvvetlendirerek  dolgunlaştırmaya ve incelmiş bölgeleri doldurarak, saç köklerinden başlayıp uçlara devam eden sağlıklı bir hacim kazandırmaya yardımcı oluyor.  

Saçlarınız hacim kazandıkça yumuşaklığını da korusun…  Luxurious Volume Thickening Conditioner - Hacim Kazandıran Bakım Kremi, saça ağırlık yapmadan bakım ve nem sağlamaya, saç köklerine dolgunluk kazandırmaya ve saçta yumuşak ipeksi bir his bırakmaya yardımcı oluyor.     

Şekillendirirken hacim kazandırmaya devam edin… Thickening Blow Dry Lotion – Hacim Kazandıran Sprey Losyon, özel formülü ile saçı köklerden kaldırarak, hacim kazandırmaya ve saç tellerini kalınlaştırmaya yardımcı oluyor.

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X