John Frieda ile şekilli bukleler

Dalgalı ve kıvırcık saçlar çoğunlukla şikayet konusu. Nedeni ise bu yapıya sahip saçların istenilen şekle zor girmesi. Eğer siz de bundan şikayetçiyseniz size bir önerimiz var: Saçlarınızın değerini bilin ve John Frieda`nın en yeni ürünü Curl Reviver ile buklelerinize rahatça istediğiniz şekli verin!

 

 

John Frieda ile şekilli bukleler
Yayın Tarihi: 19.10.2010 12:11:00

John Frieda’nın Frizz-Ease serisine katılan en yeni ürünü Frizz-Ease Curl Reviver Corrective Styling Mousse - Bukle Belirginleştiren Şekillendirici Saç Köpüğü’nün salon profesyonelliğinde yaratılmış özel formülü, bukle ve dalgaları belirginleştirmeye yardımcı oluyor. Alkol içermeyen özel formülü ile saçta yapışkanlık ve sertlik hissi bırakmadan verilen şekli muhafaza etmeyi destekliyor. Elektriklemeyi (kabarmayı) önlemeye ve saça yoğun bir parlaklık sağlamaya yardımcı olan bu ürünün, aynı zamanda ısıya karşı koruma özelliği ve UV filtresi bulunmakta.

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X