John Galliano Laduree için makaron tasarladı

John Galliano ile ünlü Fransız pasta üreticisi Laduree işbirliği yaptı ve ortaya harika kutu tasarımı olan makaronlar çıkardı.

 

 

John Galliano Laduree için makaron tasarladı
Yayın Tarihi: 23.10.2010 11:46:00

John Galliano, sınırlı sayıda makaron üretmek için ünlü Fransız pastanesi Laduree ile işbirliği yaptı. Galliano, makaron koleksiyonunun ambalajı için imzasının bulunduğu yeni parfümünden ilham aldı. Galliano tarafından tasarlanan ve içinde 6, 12 veya 18 parça makaronun bulunduğu kutuların üzerinde John Galliano tarafından yazılmış ve imzalanmış bir aşk mektubu ve şık bir pul baskısı var.

John Galliano ile olan ortaklığı, Laduree için bir ilk değil. Sık sık modacılarla işbirliği yapan Laduree, geçen yıl da makaron üretmek için ünlü ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin ve İtalyan markası Marni ile çalışmıştı.

 

Laduree çok yakında İstanbul`daki ilk mağazasını açacak. Umarız John Galliano`nun limited edition makaronlarını buraya da getirirler.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X