Johnny Depp ve Amber Heard Boşanma Davası Sonuçlandı

Johnny Depp ve Amber Heard'ün gündemlerden düşmeyen boşanma davası sonuçlandı. Çift anlaşarak boşanma kararı aldı.

 

 

Johnny Depp ve Amber Heard Boşanma Davası Sonuçlandı
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 18.08.2016 12:18:00
The Rum Diary filminin setinde 2011 yılında tanışan Johnny Depp ve Amber Heard çifti 18 ay süren evliliklerini sonlandırdı.

Amber Heard'ün Johnny Depp'in kendisine şiddet uyguladığına dair suçlamalarıyla başlayan boşanma davası, Amber Heard'ün Depp'ten 7 milyon dolar tazminat almasıyla son buldu.

Çift yaptıkları resmi açıklamada "İlişkimiz her zaman tutkuluydu; evet bazen dengesizdi ama her zaman aşkla bağlıydık. Kimsenin fiziksel veya duygusal zarar verme niyeti yoktu. İki tarafta da finansal kazanç sağlamak için suçlama yapma gibi bir durum olmadı." dedi.

Amber Heard aile içi şiddet yüzünden çıkardığı sınırlama emri isteğini geri çekecek ve alacağı tazminatın bir bölümünü bir hayır kurumuna bağışlayacak. Amber Heard'ün "Johnny için her şeyin en iyisini dilediği" bildirildi. Depp ise Heard'e şiddet yaptığı suçlamalarını reddetmeye devam ediyor.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X