Justice League Aksiyon Dolu Yeni Fragmanı Yayınladı

DC çizgi romanlarından uyarlanan ve birçok kahramanı bir araya getireceği için merakla beklenen Justice League filminden yeni bir tanıtım paylaşıldı.

 

Justice League Aksiyon Dolu Yeni Fragmanı Yayınladı
Yayın Tarihi: 27.03.2017 16:22:00
Yönetmenliğini Zack Snyder‘ın üstlendiği bu yapımda belirsiz bir tehlikenin giderek yaklaştığından bahsediliyor. Her türlü düşmana karşı hazır olmak isteyen Batman süper güçlü insanları bir araya getirmeye karar veriyor. Ona bu çabasında Wonder Woman da yardımcı oluyor ancak herkesi ikna etmek pek de kolay olmuyor. Sonunda ortak bir tehlikeye karşı bir araya gelip Justice League’i (Adalet Birliği) kurmayı başarıyorlar.
 
Paylaşılan son tanıtımda DC’nin en güçlü kahramanlarından Superman‘in eksikliği hissediliyor. Yine de fragmanda Superman’e yer vermeme kararının doğru olduğuna inanıyoruz. Yeni fragmanıyla büyük heyecan uyandıran yapımda başrolleri Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Ray Fisher ve Jason Momoa paylaşıyor. Onlara Amy Adams, J.K. Simmons, Jesse Eisenberg, Willem Dafoe, Jeremy Irons, Diane Lane, Connie Nielsen ve Amber Heard gibi isimler eşlik ediyor. Batman v Superman veya Suicide Squad gibi olmamasını umduğumuz Justice League’in 7 Kasım 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X