Kadın Gözüyle Hayattan Kareler sergisi

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından dördüncüsü düzenlenen ve yine büyük ilgiyle karşılanan Kadın Gözüyle Hayattan Kareler ’10 fotoğraf yarışmasında dereceye giren ve sergilenmeye değer bulunan 42 eserin yer aldığı sergi, 1 Eylül-1 Ekim 2010 tarihleri arasında City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde gezilebilir.

 

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler sergisi
Yayın Tarihi: 13.08.2010 13:37:00

Bu yıl dördüncü kez fotoğrafa ilgi duyan amatör ve profesyonel yüzlerce kadının katılımıyla gerçekleştirilen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasında ödüle ve sergilenmeye değer bulunan eserler Mayıs ayındaki ilk sergilemenin ardından Avrupa yakasında sanatseverlerle buluşuyor.

Yaşıyorum, ama nasıl…

Anadolu Hayat Emeklilik’in Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında düzenlediği ve teması geçtiğimiz yıl olduğu gibi “Hayata Dair” olarak belirlenen fotoğraf yarışmasına 1500’ü aşkın kadın yarışmacı, 7 bine yakın eserle katıldı. “Yaşıyorum, ama nasıl…” adlı eseriyle Bursa’dan Sevim Güler’in birinci, “Ben kimim?” adlı otoportre çalışmasıyla İstanbul’dan Ekin Onat von Merhart’ın ikinci ve “Emekle Bütünleşmek” adlı eseriyle Aydın’dan Funda Bekiş’in üçüncü olduğu yarışmada 39 eser de sergilenmeye değer bulunmuştu.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Trendus  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X