Karşınızda Vans’in ComfyCush Era Modelinin En Yeni Hali!

Vans’in ikonik Era silüeti rahatlık için yepyeni bir teknolojiye ve “süper” rahat bir tabana sahip.

 

 

Karşınızda Vans’in ComfyCush Era Modelinin En Yeni Hali!
Yayın Tarihi: 3.01.2020 11:25:00

Z-Boys Tony Alva ve Stacy Peralta tarafından ilk olarak 1976 yılında Vans #95 olarak tanıtılan Era modeli, her detayıyla gerçek bir Vans klasiği. O zamandan beri, Vans Era tasarımı konforunun iyileştirilmesi de dâhil olmak üzere pek çok değişime uğradı.

2020’de Vans Era ailesine yeni bir katılımcı geliyor. İki kat daha fazla eğlence için yeni Super ComfyCush Era, iki katlı dış tabanı ile çok rahat bir platform ayakkabı alternatifi haline getirildi.

 

Yeni model Era, hem konfor hem de kavrayışı arttırmak için en yeni ve en rahat Vans teknolojisine sahip. Era’nın özellikleri arasında yeni tasarlanmış bir üst kısım ve kauçuk taban yer alıyor. Buna ek olarak, yenilenmiş üst kısım, sadeleştirilmiş tek parçalı bir iç kısmın, sabitlenen dil ile ayağın desteği artarken, nem emici astar malzemeleri ayaklarınızı sabahtan akşama kadar rahat tutuyor.

 

ComfyCush Era hikayesini anlatmak için bu sezon Vans, sanatçı Geoff McFetridge ile iş birliği yaptı. Yeni modelleri sanatçının “rahatlık” anlayışının ilham verdiği işleri içeriyor. “Konfor yaratıcılığın ödülüdür” diyen McFetridge. “Konfor sürecin kendisi değil, süreç aslında rahatsız edicidir. Konfor, zorlukları üstlenmenin ödülüdür. Sürekli her şey harika olsaydı, bundan şüphe duyardım, ne demek istediğimi anlıyor musunuz?” diye ekledi.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X