Kate Middleton`ın doğum sonrası diyet sırları

Kate Middleton`ın 3 ay sonra dümdüz bir karna kavuşması hepimizi şaşırttı. Peki Düşes`in diyet sırları neler?

 

Kate Middleton`ın doğum sonrası diyet sırları
Yayın Tarihi: 24.10.2013 08:46:00

Kate Middleton’ı geçen hafta voleybol oynarken gördüğümüz zaman gözlerimize inanamadık. Düşes, doğum yapalı sadece 3 ay olmasına rağmen dümdüz bir karna ulaşmayı başardı. Peki, Kate Middleton kısa süre içinde form tutmayı nasıl başardı?

Kate’e yakın kaynaklara göre bu vücudun en önemli sırrı; yoga. Düşes, uzun yıllardır yoga yapıyor, hamileliği sırasında da yogadan vazgeçmeyen Middleton böylelikle olası doğum sonrası sarkmaların önüne geçmiş oldu. Düşes’in sıkı bir diyet programı uygulamadığı biliniyor. Ancak hamileliği sırasında da yediklerine dikkat eden Kate, 12 kilo aldı. Normal doğum yapmayı tercih eden Düşes, kiloların önemli bir bölümünü doğum sırasında kaybetti.

Middleton’ın, kısa sürede form tutmasını sağlayan en önemli nedenlerden biri de Prens George’u emzirmesi. Bir emzirme sırasında anne yaklaşık 500 kalori yakıyor. Kate`in de zayıflamak için sadece yemek porsiyonlarını küçük tuttuğu, bebeğini emzirdiği, uzun yürüyüşlere çıktığı ve doğum sonrası yoga derslerine devam ederek eski formuna döndüğü söyleniyor.

Kate, kahvaltılarda annesi tarafından hazırlanan taze meyveli müsli bar tercih ediyor. Öğle ve akşam yemeklerinde ise sebze yemekleriyle haşlanmış veya ızgara etle besleniyor. Kate`in bu süreçteki en büyük sırrı ise uzun yıllardır düzenli olarak yaptığı yoga ve egzersiz rutinine sahip olması. Öğün aralarında da uzun yürüyüşlere çıkan Düşes, bu şekilde 3 ayda forma girerek hepimizi şaşırtmayı başardı. 

Kate Middleton`ın 3 ayda forma sokmayı başardığı vücudunu yakından görmek için fotogaleriye tıklayabilirsiniz. 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Merve Pınar  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X